Okno ID 4000 Softline

Elegance a racionalita

Okno ID 4000 Softline

Tlumený a elegantní systém ID 4000 Softline už dnes splňuje technické nároky, které se budou týkat oken v budoucnosti. Je to možné díky spojení pokročilých technologií s nesmírnou péčí o dokončení. Systém ID 4000 Softline znamená kompaktní formu a rafinované tvary, díky čemuž se skvěle hodí jak k současné, tak k historické architektuře. Jeho hlavní vlastností je zmenšený rám. Díky tomu je plocha skla větší a místnosti jsou lépe osvětlené. Každý prvek tohoto okna byl navržen s ohledem na maximální pohodlí používání a na optimální tepelnou izolaci po dlouhou dobu.

  • Perfektně hladký povrch usnadňuje čištění a údržbu oken.
  • Elegantní zasklívací lišty jsou dostupné ve čtvercovém nebo zaobleném tvaru a uvnitř místnosti vytvářejí útulný prostor.

ID-4000-Softline

Výhody

5_salubrita_dellaria

ČISTÉ OVZDUŠÍ

Systém mikroventilace zaručuje správnou cirkulaci vzduchu, což zvyšuje čistotu ovzduší v místnosti a zabraňuje vzniku plísní.

1_solidita_strutturale

SOLIDNÍ KONSTRUKCE

Solidní výztuha vyrobená z galvanizované oceli o tloušťce 1,5-2,5 mm, vhodně uzpůsobená celé konstrukci, zaručuje skvělé statické parametry.

OCHRANA PROTI VLOUPÁNÍ

Posunutí osy kování o 13 mm od hrany rámu umožňuje použití větších kolíků, které zvyšují úroveň bezpečnosti díky vyšší odolnosti vůči vloupání.

TEPELNÁ A AKUSTICKÁ IZOLACE

Systém rámu a křídla s 5 komorami silnými 70 mm zajišťuje optimální tepelnou a akustickou izolaci (1,3 W/m²K).

Příslušenství

Akcesoria

V naší nabídce najdete četné okenní příslušenství, jako jsou:

  • Kliky
  • Příčky
  • Balkonový práh
  • Balkónová západka
  • Ventilační otvory
  • Zasklívací lišta

Bez-nazwy-6

Barvy

WnD nabízí různé dekorativní fólie v bílé barvě nebo různě imitující dřevo. Díky tomu je snadné uzpůsobit okno libovolnému interiéru a vnějším prvkům. Kromě toho lze díky řešení ve dvou odstínech individualizovat vnější nebo vnitřní stranu okna a tím jí zároveň sladit s barvou fasády nebo s vybavením interiéru.

Více informací >