ETRUM ECO
interiérové ​​dveře

Interiérové ​​dveře ETRUM ECO jsou vynikajícím řešením pro interiéry domů a bytů, ve kterých je důležitá vysoká funkčnost a stálost. Hluboké profily dveří poskytují dlouhodobé a bezproblémové využití. Vysoce kvalitní výrobky z PVC se snadno udržují čisté.

Díky použití nízkých prahů výšky 20 mm umožňují snadný pohyb mezi místnostmi a odpovídají požadavkům konstrukcí bez architektonických bariér.

KONZISTENTNÍ DESIGN

Díky mnoha různým designům, které jsou k dispozici v ETRUM ECO, je možné vytvořit konzistentní styl našich výrobků. Interiérové ​​dveře proto mohou být dokonale přizpůsobeny oknům, balkónovým a posuvným terasovým dveřím.

STYLISTICKÉ VERZE

K interiérovým dveřím ETRUM ECO si můžete vybrat z množství dekorativních panelů, které jim pomohou zapadnout do interiérového stylu. Kromě toho jsou k dispozici v různých barevných verzích napodobujících přírodní barvy dřeva a kovovou konstrukci.

NÍZKÝ PRAH

Vnitřní dveře ETRUM ECO poskytují pohodlný pohyb mezi místnostmi včetně osob se sníženou pohyblivostí. Nízký práh s výškou 20 mm odpovídá požadavkům stavby bez architektonických bariér.

STABILNÍ KONSTRUKCE

Silná ocelová výztuž a šestikomorové profily rámu zajišťují stabilitu dveří. Vysoce kvalitní designové prvky zaručují mnohaletý bezporuchový provoz a klid v domácnosti.

Bez-nazwy-6

Barvy

WnD nabízí různé dekorativní fólie v bílé barvě nebo různě imitující dřevo. Díky tomu je snadné uzpůsobit okno libovolnému interiéru a vnějším prvkům. Kromě toho lze díky řešení ve dvou odstínech individualizovat vnější nebo vnitřní stranu okna a tím jí zároveň sladit s barvou fasády nebo s vybavením interiéru.