Sklopně posuvné dveře PSK2016-12-05T15:22:46+01:00

Sklopně posuvné dveře PSK

Jasnost a stabilita

Sklopně posuvné dveře PSK

Sklopně posuvné dveře umožňují optimalizované využití prostoru a zajišťují lepší přístup na terasy a do zahrad. Zajišťují dobrý výhled ven z bytu a skvělé osvětlení jeho interiéru a zároveň velmi dobrou tepelnou izolaci. Jsou dostupné v konfiguraci se dvěma nebo čtyřmi křídly. Sklopně posuvné dveře jsou vybaveny systémem posuvně-sklopných kování, která umožňují snadný a jednoduchý pohyb dokonce i rámů s velkými rozměry (až do 4 metrů velikosti uvnitř dveří).

  • Systém pohyblivých kování usnadňuje zavírání křídel.
  • Umístění dveří ve sklopené poloze zaručuje správnou cirkulaci vzduchu, což zvyšuje čistotu ovzduší v místnosti.

PSK

Výhody

5_salubrita_dellaria

ČISTÉ OVZDUŠÍ

Systém mikroventilace zaručuje správnou cirkulaci vzduchu, což zvyšuje čistotu ovzduší v místnosti a zabraňuje vzniku plísní.

7_fluidita_di_movimento

PLYNULOST POHYBU

Kování posuvných systémů umožňují také posouvání rámů velkých rozměrů.

1_solidita_strutturale

SOLIDNÍ KONSTRUKCE

Solidní výztuha vyrobená z galvanizované oceli o tloušťce 1,5-2,5 mm, vhodně uzpůsobená celé konstrukci, zaručuje skvělé statické parametry.

Bez-nazwy-6

Barvy

WnD nabízí různé dekorativní fólie v bílé barvě nebo různě imitující dřevo. Díky tomu je snadné uzpůsobit okno libovolnému interiéru a vnějším prvkům. Kromě toho lze díky řešení ve dvou odstínech individualizovat vnější nebo vnitřní stranu okna a tím jí zároveň sladit s barvou fasády nebo s vybavením interiéru.

Více informací >