ETRUM PLUS
interiérové ​​dveře

ETRUM PLUS je vynikajícím řešením pro interiéry domů a bytů, ve kterých je důležitá funkčnost a trvanlivost. Vysoce kvalitní výrobky z PVC se snadno čistí a jejich design zajišťuje pohodlné používání.

Díky použití nízkých prahů výšky 20 mm umožňují interiérové ​​dveře ETRUM PLUS jednoduchý pohyb mezi místnostmi a odpovídají požadavkům konstrukcí bez architektonických bariér.

KONZISTENTNÍ DESIGN

Interiérové ​​dveře ETRUM PLUS se perfektně hodí k jiným konstrukcím systému ETRUM PLUS. Díky tomu je možné zachovat jednotnou konstrukci výrobků v rámci celé investice.

STYLISTICKÉ VERZE

Interiérové ​​dveře z PVC umožňují vybrat si mezi více barevnými možnostmi, které napodobují strukturu kovů a dřeva, a dekorativními panely, které umožňují přizpůsobit design dveří stylu interiéru.

NÍZKÝ PRAH

Nízké prahy s výškou 20 mm zajišťují pohodlný pohyb mezi místnostmi. Současně splňují požadavky staveb bez architektonických bariér.

STABILNÍ KONSTRUKCE

Několikanásobně ohýbané ocelové výztuže a vícekomorové profily poskytují stabilitu konstrukce. Proto jsou dveře z PVC funkční a bezpečné. Poskytnou domácnosti pohodlí a klid na mnoho let.

Bez-nazwy-6

Barvy

WnD nabízí různé dekorativní fólie v bílé barvě nebo různě imitující dřevo. Díky tomu je snadné uzpůsobit okno libovolnému interiéru a vnějším prvkům. Kromě toho lze díky řešení ve dvou odstínech individualizovat vnější nebo vnitřní stranu okna a tím jí zároveň sladit s barvou fasády nebo s vybavením interiéru.