ETRUM
racionálnost vybavení a úspora peněz

Okna ETRUM a balkónové dveře jsou univerzálním produktem WND. Je to ekonomické řešení, které přináší úspory a zároveň poskytuje dobrou úroveň kvality. Mnoho dalších možností pro spojovací prvky a rozšiřovací profily umožňují vytvářet i velké víceprvkové konstrukce. Klasická linie profilů se perfektně hodí k tradiční i moderní architektuře.

ÚSPORA

Racionální design systému ETRUM poskytuje dobré izolační parametry a odolnost na dlouhá léta za dobrou cenu. ETRUM je nejpopulárnější produkt v nabídce WnD. Jeho kvalita je potvrzena 5-letou zárukou na okna a 2-letou na kování.

VELKÝ VÝBĚR BAREV

Okna a balkónové dveře ETRUM jsou k dispozici v mnoha barvách imitujících dřevo, strukturu oceli a moderní barvy RAL. Díky tomu je možné snadno přizpůsobit okna fasádě nebo interiéru.

SOLIDNÍ KONSTRUKCE

Výztuž do tloušťky 2 mm a odpovídající průřez profilu zajišťují pevnou a odolnou konstrukci. Systém těsnění pomáhá udržovat kování v dobrém stavu po celá léta. Proto jsou okna a balkonové dveře ETRUM stabilní a zůstávají bezporuchové bez ohledu na povětrnostní podmínky.

OPTIMÁLNÍ IZOLACE

Možnost prosklení širšími pakety zasklení, 5-komorová konstrukce profilů a těsnící systém poskytují optimální tepelnou izolaci. Systém ETRUM tak pomáhá snižovat náklady na vytápění prostor.

Bez-nazwy-6

Barvy

WnD nabízí různé dekorativní fólie v bílé barvě nebo různě imitující dřevo. Díky tomu je snadné uzpůsobit okno libovolnému interiéru a vnějším prvkům. Kromě toho lze díky řešení ve dvou odstínech individualizovat vnější nebo vnitřní stranu okna a tím jí zároveň sladit s barvou fasády nebo s vybavením interiéru.