AVATIO
jedinečný design a optimální vybavení

Systém AVATIO má jemné tvary, které jsou v rozporu s moderním designem. Zaoblená linie křídla je téměř v jedné rovině s rámem, což dodává konstrukci klasický charakter.

Okna a balkonové dveře AVATIO jsou k dispozici pouze ve WnD. Produkty v tomto systému mají současně optimální vybavení, které je činí ekonomickými a šetří investiční náklady.

KLASICKÝ DESIGN

Zaoblené profily křídel AVATIO jsou navrženy tak, aby téměř lícovaly s profilem rámu. Celá konstrukce tak nabývá klasický, jemný charakter, který se dokonale hodí do tradičních a rekonstruovaných budov.

KVALITA ZA DOBROU CENU

Promyšlený a racionální design oken a balkónových dveří AVATIO zajišťuje optimální izolační parametry a spolehlivost na dlouhá léta. Je to nákladově efektivní řešení, které dokonale vyhovuje různým skupinám zákazníků. Současně vám možnost zasklení se širokými pakety prosklení umožňuje v budoucnu snížit náklady na vytápění.

SOLIDNÍ KONSTRUKCE

Výztuž do tloušťky 2 mm a odpovídající průřez profilu zajišťují pevnou a odolnou konstrukci. Systém těsnění pomáhá udržovat kování v dobrém stavu po celá léta. Tímto způsobem je zajištěna stabilita oken a balkónových dveří AVATIO bez ohledu na povětrnostní podmínky.

VELKÝ VÝBĚR BAREV

Produkty AVATIO jsou k dispozici v mnoha barvách, napodobujících klasické dekory dřeva, ale nejen to. Dodatečná možnost Bicolor umožňuje přizpůsobit okna a balkónové dveře různým stylem fasády a interiéru.

Bez-nazwy-6

Barvy

WnD nabízí různé dekorativní fólie v bílé barvě nebo různě imitující dřevo. Díky tomu je snadné uzpůsobit okno libovolnému interiéru a vnějším prvkům. Kromě toho lze díky řešení ve dvou odstínech individualizovat vnější nebo vnitřní stranu okna a tím jí zároveň sladit s barvou fasády nebo s vybavením interiéru.