HST 85
snadné přesouvání a panoramatický výhled

Systém posuvných terasových dveří HST 85 vám umožní získat panoramatický výhled díky velké zasklené ploše. Dvě nezávislé posuvné kolejnice a speciální technologie zpětného posuvu křídel umožňují opravdu jednoduché a snadné posouvání. Je to pohodlné řešení nejvyšší kvality.

Současně široký profil dveří HST 85 a možnost zasklení širokými pakety skla poskytují vysoké tepelně izolační parametry. Díky tomu jsou i velké konstrukce stabilní a energeticky úsporné.

SNADNÉ POSOUVÁNÍ

Použitá technologie zpětného posuvu zajišťuje lehkost provozu systému. Díky tomu se i při velmi velkých konstrukcích, dveře dají snadno posouvat a vy si tak budete moci vychutnat pohodlné používání terasy.

PANORAMATICKÝ VÝHLED

Možnost provedení křídel až do šířky 3 metrů umožňuje návrh dveří s panoramatickým výhledem do exteriéru. Je to obrovský potenciál pro interiérový design s výhledem do zahrady.

SOLIDNÍ KONSTRUKCE

Při konstrukci dveří HST 85 využíváme několikanásobně ohýbané výztuže tloušťky 1,5 až 1,8 mm zajišťující stabilitu i velkých posuvných konstrukcí. Díky tomu jsou terasové dveře HST 85 bezpečné a odolné. Poskytnou vám klid na dlouhá léta.

OCHRANA PROTI VLOUPÁNÍ

Bezpečnost dveří HST 85 zvyšuje použití kování odolného proti vloupání v třídě RC2.

Bez-nazwy-6

Barvy

WnD nabízí různé dekorativní fólie v bílé barvě nebo různě imitující dřevo. Díky tomu je snadné uzpůsobit okno libovolnému interiéru a vnějším prvkům. Kromě toho lze díky řešení ve dvou odstínech individualizovat vnější nebo vnitřní stranu okna a tím jí zároveň sladit s barvou fasády nebo s vybavením interiéru.