ETRUM PRO
vnější vchodové ​​dveře

Vnější dveře ETRUM PRO jsou vynikajícím řešením pro domy a byty, ve kterých je důležitá dobrá tepelná izolace a stálost. Vysoce kvalitní výrobky z PVC se snadno čistí a jejich design zajišťuje pohodlné používání.

Díky použití nízkých prahů s výškou 20 mm umožňují pohodlné používání a odpovídají požadavkům stavby bez architektonických bariér.

KONZISTENTNÍ DESIGN

Díky použití zasklívacích profilů ETRUM PRO mohou být vnější dveře přizpůsobeny ostatním okenním a dveřním konstrukcím a přispějí tak ke konzistentnímu stavebnímu stylu.

TEPELNÁ IZOLACE

Široké, vícekomorové profily, možnost zasklení širokými pakety skla a použití teplého meziskelního rámečku umožňují dosáhnout vysoké izolační parametry. Konstrukce dveří tak umožňuje šetřit náklady na vytápění.

STYLISTICKÉ VERZE

Přizpůsobení dveří stylu fasády a interiéru je zajištěno různými dekorativními panely a barevnými možnostmi. Fólie napodobující kovové konstrukce v módních barvách a  tradičním dřevě vám umožní vytvořit originální design.

NÍZKÝ PRAH

Nízký práh s výškou jen 20 mm zaručuje pohodlné používání vnějších dveří ETRUM PRO. Práh je odolný, vyrobený z vysoce kvalitního hliníku a bude vám bezproblémově sloužit dlouhá léta.

Bez-nazwy-6

Barvy

WnD nabízí různé dekorativní fólie v bílé barvě nebo různě imitující dřevo. Díky tomu je snadné uzpůsobit okno libovolnému interiéru a vnějším prvkům. Kromě toho lze díky řešení ve dvou odstínech individualizovat vnější nebo vnitřní stranu okna a tím jí zároveň sladit s barvou fasády nebo s vybavením interiéru.