SMART SLIDE
jednoduchost používání a větší prosklení

SMART SLIDE je optimální řešení pro ty, kteří hledají posuvné terasové dveře. Pohyblivé křídlo se pohybuje na nezávislé kolejnici rovnoběžně s pevnou částí. Díky speciálnímu kování je otevírání jednoduché a samotné dveře se snadno a pohodlně přesouvají.

Konstrukce terasových dveří SMART SLIDE umožňuje výstavbu velkých, zasklených řadových konstrukcí, které odpovídají současným trendům ve stavebnictví. Prvky dodatečného vybavení umožňují zvýšit bezpečnost, funkčnost a izolační parametry, které vám zajistí pohodlí a klid každodenního života.

SNADNÉ POSOUVÁNÍ

Dveře SMART SLIDE se pro snadné posouvání pohybují na nezávislé posuvné kolejnici. Pohodlná klika dveří vám umožní snadné otevírání dveří.

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

Jednoduché posouvání křídel umožňuje pohodlné používání terasových dveří. Kromě toho posuvné dveře nezabírají prostor v interiéru a umožňují snadný pohyb.

SOLIDNÍ KONSTRUKCE

Stabilita zajištěna použitím silných ohýbaných výztuží v profilech umožňuje projektovat velké zasklené konstrukce.

BAREVNÉ VERZE

Díky mnoha barevným možnostem si můžete terasové dveře SMART SLIDE jednoduše přizpůsobit estetice fasády a interiéru. Díky tomu získáte konzistentní, jedinečný design za výhodnou cenu.

Bez-nazwy-6

Barvy

WnD nabízí různé dekorativní fólie v bílé barvě nebo různě imitující dřevo. Díky tomu je snadné uzpůsobit okno libovolnému interiéru a vnějším prvkům. Kromě toho lze díky řešení ve dvou odstínech individualizovat vnější nebo vnitřní stranu okna a tím jí zároveň sladit s barvou fasády nebo s vybavením interiéru.