PSK
jednotný design a úspora peněz

PSK je ekonomický systém terasových dveří. Křídla klouzají po svém dřívějším naklonění podél speciálních vodítek namontovaných na rámech. Snadno použitelný sklopný a posuvný systém PSK je vhodný pro členy domácnosti.

Díky možnostem dalšího vybavení můžete terasové dveře snadno sladit se stylem fasády a interiéru, zvýšit izolaci a bezpečnost proti vloupání.

SNADNÁ OBSLUHA

Ergonomická klika dveří a intuitivní způsob otevírání terasových dveří PSK poskytuje pohodlí při každodenním používání. Kvalita použitých prvků zaručuje klid na dlouhá léta.

KONZISTENTNÍ DESIGN

Terasové dveře PSK používají stejné okenní a zasklívací lišty jako AVATIO, ETRUM, ETRUM PLUS, ETRUM PRO a ETRUM ECO. Díky tomu je možné sladit všechny prvky našich výrobků a dosáhnout konzistentní design.

ÚSPORA

Optimální design terasových dveří PSK umožňuje úspory. Ekonomické řešení použité v našem designu zajišťují dobrou kvalitu výrobku a příznivou cenu.

VELKÝ VÝBĚR BAREV

Posuvné terasové dveře PSK jsou k dispozici ve standardní bílé barvě a mnoha barvách, které napodobují strukturu kovů a tradičního dřeva, jakož i v moderních barvách palety RAL. Díky tomu je můžete snadno přizpůsobit stylu fasád a interiérů.

Bez-nazwy-6

Barvy

WnD nabízí různé dekorativní fólie v bílé barvě nebo různě imitující dřevo. Díky tomu je snadné uzpůsobit okno libovolnému interiéru a vnějším prvkům. Kromě toho lze díky řešení ve dvou odstínech individualizovat vnější nebo vnitřní stranu okna a tím jí zároveň sladit s barvou fasády nebo s vybavením interiéru.