ETRUM ECO
dlouholetá spolehlivost a vysoká tepelná izolace

Produkty ETRUM ECO mají opravdu dobré izolační parametry. Široká stavební hloubka rámu, těsnicí systém a možnost zasklení se širokými pakety skla umožňují výrobu energeticky úsporných konstrukcí, které sníží náklady na vytápění místností.

Nejnovější technologická řešení poskytují komfort a pohodlí při používání oken a balkónových dveří. ETRUM ECO je řešení pro lidi, kteří hledají špičkovou kvalitu výrobků.

TEPELNÁ IZOLACE

Systém oken a balkónových dveří ETRUM ECO se vyznačuje velmi dobrými tepelněizolačními parametry. Široký šestikomorový rámový profil a schopnost zasklení paketem až do 51 mm v křídle zajišťují vysokou úroveň tepelné izolace. Energeticky úsporné okenní konstrukce snižují náklady na vytápění v zimě a poskytují příjemný tepelný komfort v létě.

AKUSTICKÁ IZOLACE

Systém 3 těsnění poskytuje vynikající ochranu před vlhkostí a tepelnými ztrátami. Navíc, když je okno zavřené, mezi rámem a křídlem se vytvoří takzvaná suchá komora, která chrání prvky kování před vnějším počasím. Díky tomu kování fungují dlouhá léta a poskytují pohodlnou obsluhu.

SOLIDNÍ KONSTRUKCE

Díky použití několikanásobně ohýbaných ocelových výztuží si okna ETRUM ECO a balkónové dveře udržují vynikající stabilitu. Pevnost profilů nám umožňuje vytvořit i velké okenní konstrukce. Použití produktů ze systému ETRUM ECO je pohodlné a bezpečné.

OCHRANA PROTI VLOUPÁNÍ

Dodatečné lišty, jako ochrana proti vloupání, stěžují vyvážení křídla a vniknutí zlodějů. Volitelně existuje možnost použít kování se zvýšeným standardem ochrany proti vloupání s více prvky proti vyvážení křídla. Tímto způsobem zajišťuje ECO ETRUM bezpečnost a klid.

Bez-nazwy-6

Barvy

WnD nabízí různé dekorativní fólie v bílé barvě nebo různě imitující dřevo. Díky tomu je snadné uzpůsobit okno libovolnému interiéru a vnějším prvkům. Kromě toho lze díky řešení ve dvou odstínech individualizovat vnější nebo vnitřní stranu okna a tím jí zároveň sladit s barvou fasády nebo s vybavením interiéru.