ETRUM PLUS
optimální vybavení a zvýšená bezpečnost

Okna a balkónové dveře ETRUM PLUS jsou vynikajícím řešením pro každého, kdo oceňuje vysokou funkčnost. Prvky konstrukce zvyšují bezpečnost proti vloupání a poskytují delší životnost kování.

Klasický design profilů používaných v systému ETRUM PLUS se dokonale hodí do tradiční i moderní architektury. Mnohé barevné možnosti a dodatečné vybavení vám pomohou přizpůsobit produkty WND vašim individuálním potřebám.

TĚSNOST

Těsnící systém dokonale chrání vnitřní komponenty kování. Další, třetí těsnění tvoří mezi rámem a křídlem takzvanou suchou komoru. Díky ní zůstává kování odolné vůči vnějším podmínkám, což prodlužuje jejich životnost. Okna tak budou lépe fungovat delší dobu.

OCHRANA PROTI VLOUPÁNÍ

Okenní a balkónové dveřní profily ETRUM PLUS jsou vybaveny speciálním výběžkem, který ztěžuje zlodějům podebrání křídla a vypáčení okna. Volitelně mohou být produkty WND vybaveny zvýšenou ochranou proti vloupání s více protikusmi proti vloupání.

SOLIDNÍ KONSTRUKCE

Ocelové, několikanásobně ohýbané, výztuže až do tloušťky 2 mm poskytují dostatečnou stabilitu. Proto je možné vyrábět i velké okenní konstrukce. Použití vysoce kvalitních profilů zajišťuje spolehlivost produktů systému ETRUM PLUS.

BAREVNOST

Okna a balkónové dveře ETRUM PLUS jsou k dispozici v mnoha barvách imitujících dřevo, strukturu oceli a v moderních barvách z palety RAL. Díky tomu je možné snadno přizpůsobit okna fasádě nebo interiéru.

Bez-nazwy-6

Barvy

WnD nabízí různé dekorativní fólie v bílé barvě nebo různě imitující dřevo. Díky tomu je snadné uzpůsobit okno libovolnému interiéru a vnějším prvkům. Kromě toho lze díky řešení ve dvou odstínech individualizovat vnější nebo vnitřní stranu okna a tím jí zároveň sladit s barvou fasády nebo s vybavením interiéru.