ETRUM
vnější vchodové ​​dveře

Racionální design vnějších dveří ETRUM umožňuje šetřit a zároveň se pyšnit optimálními izolačními parametry a vysokou kvalitou výrobků. Profily vyrobené z vysoce kvalitního PVC jsou stále a odolné vůči vnějším faktorům.

Díky použití nízkých prahů s výškou 20 mm umožňují pohodlné používání a odpovídají požadavkům stavby bez architektonických bariér.

KONZISTENTNÍ DESIGN

Vnější dveře ETRUM stylisticky zapadají do jiných konstrukcí systému ETRUM. Díky tomu je možné vytvořit esteticky jednotnou fasádu budovy nebo interiéru.

STABILNÍ KONSTRUKCE

Díky použití vysoce kvalitních PVC profilů a ocelové výztuže je konstrukce vstupních dveří ETRUM odolná a stabilní. Použití dveří, i velkých rozměrů bude proto bezpečné a pohodlné.

STYLISTICKÉ VERZE

Pro vnější dveře ETRUM jsou k dispozici různé barevné možnosti a dekorativní panely. Takové řešení vám umožní přizpůsobit dveře stylu fasády a interiéru.

NÍZKÝ PRAH

Nízký práh s výškou 20 mm zajistí pohodlné používání dveří. Kromě toho odpovídá požadavkům výstavby bez architektonických bariér.

Bez-nazwy-6

Barvy

WnD nabízí různé dekorativní fólie v bílé barvě nebo různě imitující dřevo. Díky tomu je snadné uzpůsobit okno libovolnému interiéru a vnějším prvkům. Kromě toho lze díky řešení ve dvou odstínech individualizovat vnější nebo vnitřní stranu okna a tím jí zároveň sladit s barvou fasády nebo s vybavením interiéru.