ETRUM PRO
tepelná izolace a akustické pohodlí

Velká stavební hloubka okenních a balkónových dveřních profilů ETRUM PRO poskytuje dobré tepelněizolační parametry a možnost prosklení širokými pakety skla umožňuje dále zvyšovat a zaručit akustickou bariéru, která chrání obyvatele domu či bytu před vnějším hlukem.

Možnosti vybavení produktů systému ETRUM PRO poskytují vyšší bezpečnostní třídy, vyšší funkčnost a přizpůsobení individuálním potřebám zákazníka. Barevné možnosti umožňují navrhnout dokonalá okna a balkonové dveře pro jakýkoliv interiér či fasádu.

AKUSTICKÁ IZOLACE

Široké profily umožňují použití zasklení až do šířky 51 mm. To zajišťuje vynikající izolaci oken a balkónových dveří ETRUM PRO. Zaručujeme tak akustický komfort a každodenní klid.

TEPELNÁ IZOLACE

Šestikomorová konstrukce profilů se stavební hloubkou 85 mm, možnost používat širší pakety zasklení a teplé meziskelní rámečky zvyšují tepelnou izolaci konstrukce. Díky tomu je možné v systému ETRUM PRO vyrábět energeticky úsporná okna.

SOLIDNÍ KONSTRUKCE

Ocelová výztuž, široké profily a těsnící systém zajišťují stabilitu konstrukce a pohodlí při používání oken ETRUM PRO a balkónových dveří na dlouhá léta. Tímto způsobem poskytujeme uživatelům našich produktů klid a pohodlí.

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Okna a balkónové dveře ETRUM PRO jsou k dispozici až v 27 různých barvách. Speciální dýhy napodobují strukturu kovů, tradičního dřeva nebo se dodávají v módních barvách palety RAL. Tímto způsobem si můžete snadno přizpůsobit okna interiéru nebo fasádě.

Bez-nazwy-6

Barvy

WnD nabízí různé dekorativní fólie v bílé barvě nebo různě imitující dřevo. Díky tomu je snadné uzpůsobit okno libovolnému interiéru a vnějším prvkům. Kromě toho lze díky řešení ve dvou odstínech individualizovat vnější nebo vnitřní stranu okna a tím jí zároveň sladit s barvou fasády nebo s vybavením interiéru.